office

O FIRMIE

Beauty Line Technologies jest wyspecjalizowanym dostawcą profesjonalnych urządzeń kosmetycznych. Oferujemy urządzenia opracowane według najnowszych technologii i standardów jakości dla branży kosmetycznej: salonów urody, klinik medycyny estetycznej, ośrodków SPA i Wellness, instytucji rekreacyjnych i prozdrowotnych, zarówno dla hurtowni kosmetycznych i szkół, jak i dla indywidualnych kosmetologów oraz mobilnych salonów kosmetycznych.

Główna siedziba firmy i zakład produkcyjny znajduje się w Polsce. Posiadamy również przedstawicielstwa i sieć dystrybutorów poza granicami kraju. Nad produkcją urządzeń pracują wykwalifikowani specjaliści, inżynierowie i konstruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Nasze produkty są ciągle doskonalone przez najlepszych fachowców, którzy dążą do trafienia w potrzeby naszych Klientów i wychodzą naprzeciwko ich oczekiwaniom. Dlatego w urządzeniach są założone parametry, które zapewniają zarówno bezpieczeństwo zabiegów, jak i maksymalną ich efektywność.  

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia kosmetyczne posiadają certyfikaty CE, a także Certyfikaty Innowacyjności i są produkowane zgodnie z wytycznymi i normami Unii Europejskiej. Oprócz tego, w produkcji stosujemy również Polskie standardy i regulacje Polskiego prawa w zakresie parametrów technicznych i bezpieczeństwa. Otóż, nasi odbiorcy otrzymują produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa oraz zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

URZĄDZENIA KOSMETYCZNE

 1. Fale Radiowe
 2. Mezoterapia bezigłowa
 3. Piling kawitacyjny 3w1
 4. Mikrodermabrazja diamentowa
 5. Mikrodermabrazja korundowa
 6. Liposukcja ultradźwiękowa
 7. Dermomasażer
 8. Elektrokoagulator
 9. Makijaż permanentny
 10. Oksybrazja
 11. Lipo laser
 12. Mezoterapia mikroigłowa
 13. Przenośne urządzenia w walizkach
 14. Kombajn kosmetyczny